Novinka
Šál Mo-Tie je výbornou alternatívou, ak nemáte rady veľké šály. Ľahko ho prevlečiete okolo krku a bude vás hriať rovnako efektívne.

Šál “Mo-Tie” – rôzne farby

55.00 

Malý šálik, ktorý vás zahreje a pohodlne ho strčíte do vrecka či kabelky.
Zrušiť výber
Výrobca:
N/A. Na sklade - .

Popis

Šál Mo-Tie je malou alternatívou, ak máte v zime rady zakrytý krk, ale obťažujú vás veľké šály. Vyrába sa v desiatich výrazných farbách, je mäkučký a zahreje vás rovnako ako klasické veľké šály. Na jednom konci je diera, cez ktorú prevlečiete druhý koniec a “zaviažete” ho tak na krku. Je úžasne spratný, vojde sa do kabelky či do vrecka.

Malý šál Mo-Tie patrí do kolekcie BabyMo, ktorú značka Hinterveld navrhla ako vrchol luxusu. Všetky produkty sa vyrábajú iba z najkvalitnejších mohérových a vlnených vlákien, vďaka čomu zabezpečujú príjemné nosenie a stálosť farieb a tvarov.

Zloženie šálu je 78% jemný mohér (kid mohair), 16% vlna a 6% nylon. Aby výrobok ostal rovnaký po celé roky, perte ho výhradne v rukách vo vlažnej vode a sušte vyrovnaný.

Rozmer: 10cm x 70cm, váha cca 60g.

Ďalšie informácie

Farba

, , , , , , , , ,

Na našej stránke používame Cookies

Prosím potvrďte používanie Cookies, ktoré zlepšujú funkčnosť našej stránky. Môžete aj odmietnuť a prezerať si stránku bez nich, niektoré funkcie však nemusia fungovať správne.