Šál Atmosphere je vyrábaný z najkvalitnejších mohérových vlákien, ktoré zaručujú trvácnosť a príjemné nosenie. Produkty sú ručne dokončované.

Šál “Atmosphere” – rôzne farby

92.00 

Šál Atmosphere – jemný ako vánok.
Zrušiť výber
Výrobca:
N/A. Na sklade - .

Popis

Firma Hinterveld, pochádzajúca z Južnej Afriky, je známa svojimi luxusnými textíliami. Šál Atmosphere z kolekcie BabyMo je ako jemnučký vánok, do ktorého sa zamilujete na prvý dotyk. Delikátne pletenie a nádherné sýte farby robia šál Atmosphere ozajstným luxusným kúskom, ktorý do vášho šatníka bez váhania zapadne. Bude vás hriať a pritom ani nebudete vedieť, že ho máte na krku. Dokonalé.

Šál je vyrobený zo 70% jemného mohéru (kid mohair) a 30% nylonu. Odporúča sa iba jemné ručné pranie vo vlažnej vode a sušenie vo vystretom stave.

Veľkosť: 60cm x 200cm, váha cca 100g.

Kolekcia BabyMo používa najkvalitnejšie juhoafrické mohérové vlákna, ktoré zaručujú nielen farebnú trvácnosť ale i príjemný pocit pri nosení. Produkty sú ručne dokončované kvôli originálnemu vzhľadu.

Ďalšie informácie

Farba

, , , , , , , , , , ,

Na našej stránke používame Cookies

Prosím potvrďte používanie Cookies, ktoré zlepšujú funkčnosť našej stránky. Môžete aj odmietnuť a prezerať si stránku bez nich, niektoré funkcie však nemusia fungovať správne.