Achátové podložky pod poháre – rôzne farby

Obľúbené
Achátové podložky pod poháre v štyroch rôznych farbách. Vnútorný dizajn každej podložky sa líši, okraj je zlatý. V balení je 8ks.
Achátové podložky pod poháre v štyroch rôznych farbách. Vnútorný dizajn každej podložky sa líši, okraj je zlatý. V balení je 8ks.
Achátové podložky pod poháre v rôznych farbách.
Achátové podložky pod poháre v štyroch rôznych farbách. Vnútorný dizajn každej podložky sa líši, okraj je zlatý. Vyberte si svoju farbu.
achatove podlozky modre
achatove podlozky natural
achatove podlozky zelena

Achátové podložky pod poháre – rôzne farby

9.50 

Nádherné achátové podložky pod poháre.
Vymazať
Výrobca:
EMP-COASTER-AGATE. Na sklade 8.5 × 8.5 × 0.5 cm , , .

Popis

Máte radi naozaj originálne doplnky? Ak áno, tieto achátové podložky pod poháre sú pre vás ako stvorené. Dostupné sú v štyroch rôznych farbách. Každá jedna podložka má iný prirodzený dizajn a veľkosť. Prípadné malé „diery“ v podložkách sú taktiež prirodzené a nie sú považované za vadu. Ich farby sú nádherne žiarivé a po okrajoch podložiek je zlatá farba, vďaka čomu vyniknú kamkoľvek ich položíte.

Podložky pod poháre sú praktickým doplnkom do každej domácnosti. Ak si ich zvyknete používať pravidelne, vyhnete sa tak kruhom, ktoré nápoje zanechávajú na nábytku.

Achát je tvorený kryštálikmi kremeňa ukladaných vo vzájomne spojených pruhoch. A ak veríte v silu kameňov, o acháte sa vraví, že stabilizuje auru a pretvára negatívne energie 🙂

Prírodné podložky nie sú dekorované zlatou farbou.

Ďalšie informácie

Rozmery 8.5 × 8.5 × 0.5 cm
Farba

, , , , , ,

Na našej stránke používame Cookies

Prosím potvrďte používanie Cookies, ktoré zlepšujú funkčnosť našej stránky. Môžete aj odmietnuť a prezerať si stránku bez nich, niektoré funkcie však nemusia fungovať správne.