O nás

Projekt Designea vznikol začiatkom roka 2010 z jednoduchého dôvodu – sprístupniť verejnosti tovar, na ktorý sme sa dovtedy pozerávali iba na obrázkoch v štýlových časopisoch alebo na poličkách neúnosne drahých obchodov. Našim zákazníkom chceme ponúknuť príjemný zážitok, ktorý začne nákupom v našom e-shope a bude pokračovať dlho po tom, ako obdržia svoj vytúžený tovar.

Sústredíme sa najmä na spoluprácu s európskymi firmami, z ktorých mnohé zastupujú mladých a talentovaných dizajnérov. Všetky naše tovary sú starostlivo vyberané tak, aby spĺňali náročné požiadavky zákazníkov z hľadiska kvality. Sme hrdí na to, že každý jeden produkt, ktorý ponúkame, je jedinečný a vo vašom domove nepochybne zaujme nenahraditeľné miesto.

Veríme, že úspech treba budovať postupne a preto Vám tovar ponúkame za najnižšie možné ceny a veľký dôraz kladieme na samotný prístup k zákazníkom, pretože vieme, že iba spokojný zákazník sa k nám opäť vráti. Pokiaľ sa s nami chcete podeliť o akékoľvek pripomienky alebo návhrhy, urobte tak,  prosím, na e-mailovej adrese: info@designea.sk. V opačnom prípade, ak ste so všetkým spokojní, budeme radi, ak nás spomeniete svojim priateľom.

Za celý tím Vám želám príjemne strávené chvíľky na našej webstránke a teším sa na spoluprácu!

 

Petra Rice

 

PS: Všetci teraz hovoria o ekológii a my sme presvedčení, že opodstatnene. Preto prikladáme ruku k dielu – snažíme sa limitovať zbytočné obaly a používať všetko, čo sa ešte použiť dá – preto sa ľahko môže stať napríklad to, že váš tovar bude doručený v krabici z niečoho iného… vždy však bude dôkladne zabalený tak, aby si po ceste neublížil! V konečnom dôsledku tým získavame všetci,  pretože napríklad šetríme aj na drahých nových baliacich škatuliach. A, samozrejme, recyklujeme všetko, čo sa už použiť nedá… ale to snáď netreba spomínať.

Pre pokoj duše, dovoľte mi ešte spomenúť, že mnohé z firiem, ktorých tovar vám ponúkame, sú ekologicky založené a používajú výhradne prírodné materiály. Neustále hľadáme nové výrobky, o ktorých si myslíme, že sa vám budú páčiť rovnako, ako sa páčia nám.

Na našej stránke používame Cookies

Prosím potvrďte používanie Cookies, ktoré zlepšujú funkčnosť našej stránky. Môžete aj odmietnuť a prezerať si stránku bez nich, niektoré funkcie však nemusia fungovať správne.